خدمات ما

خدمات و فعالیتها

بهار ترابر کیان

بهار ترابر کیان با هدف ارائه خدمات ویژه و انحصاری به مشتریان خاص خود در حوزه ی لجستیک و حمل و نقل بین المللی تاسیس گردید.

ما در بهار ترابر کیان بر آن شدیم تا با بررسی مشکلات کوچک و بزرگی که بر سر راه صاحبان کالا، مشتریان نهایی، تجار، … قرار دارد، راه حلی بیابیم که دغدغه ی مشتریان را در امر حمل و نقل تا سر حد امکان کاهش دهیم.

حمل جاده ای

حمل و نقل جاده ای به شیوه‌ای از جابجایی و حمل و نقل اشاره دارد که مسیر آن جاده بوده و وسایل نقلیه مورد استفاده در آن اغلب کامیون های تیغه، کفی و سایر ماشین‌های سنگین مشابه هستند. با توجه به موقعیت جغرافیایی ایران و مرزهای گسترده در ۱۶ استان کشور و همچنین مناطق آزاد و ویژه، حمل جاده ای یکی از رایج ترین شیوه های حمل بار به کشورهای همسایه است.

حمل دریایی

حمل و نقل دریایی به معنای جابجایی افراد، کالا و غیره به ‌وسیله قایق، کشتی و دیگر شناورها از روی اقیانوس‌ها، دریاها، دریاچه‌ها، کانال‌ها و رودخانه‌هاست. این نوع حمل برای کالاهای حجیم و نسبتا سنگین نسبت به بقیه روش ها ارزانتر است و به همین دلیل صاحبان کالا و شرکت های تجاری بیشترین حجم جابجایی را از این طریق انجام می دهند. ایران با بیش از ۲۷۰۰ کیلومتر مرز ساحلی در شمال و جنوب و همچنین موقعیت جغرافیایی خاص خود می تواند بعنوان یکی از مبادی اصلی حمل و نقل بین المللی به ویژه حمل دریایی در منطقه عمل نماید.

حمل ریلی

حمل و نقل ریلی به معنای جا به جائی بار از مبدا تا مقصد از طریق شبکه راه آهن و از مسیر کریدورهای ترانزیتی و بین المللی می باشد. (کریدور شبکه ای بین المللی متشکل از مسیرهای حمل جاده ای، ریلی و دریایی بوده و در راستای توسعه حمل و نقل ترکیبی (چند وجهی)، رونق اقتصادی، ترانزیت، تجارت بین المللی، افزایش امنیت حمل بار، تبادل کالا بین کشورها و ایجاد مسیر در میان آنها ایجاد شده است.) این روش حمل مختص حمل محمولات بوده و مسافران نمی توانند از این طریق سفر نمایند. در حمل ریلی، واگن ها در پشت یک لوکوموتیو جمع می شوند و به سمت مقصد نهایی حرکت میکنند.

حمل هوایی

حمل و نقل هوایی به معنای جا به جائی بار از مبدا تا مقصد از طریق وسیله نقلیه هوایی است. حمل هوایی بر اساس دستورالعملهای سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ICAO) و انجمن شرکت های هواپیمایی (YATA) از طریق فرودگاه ها و تحت نظر یک یا چند ایرلاین انجام می گردد. استقبال گسترده کشورها از این شیوه ی حمل موجب تشکیل کنوانسیونی جهت یکسان سازی شرایط و مقررات حمل و نقل هوایی بین المللی گردید که ایران نیز به آن پیوست. این معاهده فقط در پرواز های بین المللی، در خصوص حمل و نقل کالا، مسافر و وسایل شخصی که در ازاء آن اجرتی گرفته شده باشد قابل اجرا می باشد.

استعلام آنلاین

جهت استعلام نرخ حمل فرم زیر را کامل کرده و منتظر پاسخ کارشناسان ما باشید.