درباره ما

شرکت حمل و نقل بین المللی بهار ترابر کیان

بهار ترابر کیان با هدف ارائه خدمات ویژه و انحصاری به مشتریان خاص خود در حوزه ی لجستیک و حمل و نقل بین المللی تاسیس گردید. ما در بهار ترابر کیان بر آن شدیم تا با بررسی مشکلات کوچک و بزرگی که بر سر راه صاحبان کالا، مشتریان نهایی، تجار، … قرار دارد، راه حلی بیابیم که دغدغه ی مشتریان را در امر حمل و نقل تا سر حد امکان کاهش دهیم.

با تاسیس دفتر مرکزی در مشهد که از لحاظ جغرافیایی یکی از شهرهای استراتژیک در امر صادرات و ترانزیت به کشور افغانستان و کشورهای آسیای میانه محسوب می گردد، یک شعبه در اصلی ترین و بزرگترین بندر جنوبی ایران، بندرعباس، جهت انجام امور گمرکی، لجستیک، انبارداری و ...، گزینش حرفه ای ترین نمایندگان در شهرهای مرزی ایران و عقد قرارداد همکاری با کشتیرانی ها، دفاتر هواپیمایی، شرکت های حمل ریلی، تامین کنندگان کالا و حتی همکاران همتای خود در سایر کشورهای منطقه، زیرساخت های مورد نیاز اولیه را فراهم نمودیم.

در گام بعد، در کادر اداری حرفه ای ترین متخصصان هر رشته و در میان رانندگان با تجربه ترین آن ها را که به قوانین بین المللی تسلط کامل داشتند به همکاری دعوت نمودیم. حال ناوگان خود را با تحت پوشش گرفتنِ بیش از صد دستگاه انواع کامیون (چادری، کفی، یخچالی، سوختی، لبه دار، ...) ایرانی و افغانی کاملا تجهیز و آماده ی حمل انواع محمولات صادراتی، وارداتی و ترانزیتی در قالب محمولات کانتینری، خرده بار، فله، ترافیکی، خطرناک، نمونه های تجاری و غیره از طریق حمل جاده ای، دریایی، ریلی ، هوایی و ترکیبی ساختیم.

در انتها با تدوین منشور اخلاق سازمانی با هم پیمان بستیم تا تمام توان خود را در راستای تامین نیازهای بر حق مشتریان و جلب رضایت ایشان به کار بندیم. ما به ریزترین جزئیات درخواست شما ارج می نهیم و با پیگیری هر چه تمام تر شما را از وضعیت محمولات خود حتی در ساعات غیر اداری آگاه میسازیم. ارتباط ما حتی پس از تحویل کالا با شما ادامه خواهد یافت تا اطمینان یابیم که از روند پروسه ی حمل راضی بوده باشید.

 در بهارترابر کیان شما نه مشتری، بلکه دوست ما هستید و حراست از منافع شما با ارائه ی مشاوره ای تخصصی متناسب با ویژگی های خاص هر محموله وظیفه ایست که به ان می بالیم. ما اینجا همیشه منتظر شما هستیم.

فدراسیون بین المللی انجمن های حمل و نقل
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
انجمن سراسری شرکتهای حمل و نقل بین المللی ایران
کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران
انجمن سراسری شرکتهای حمل و نقل بین المللی ایران
اتحادیه بین المللی حمل و نقل جاده ای
کنوانسیون بین المللی CMR
کنوانسیون بین المللی T.I.R
انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران
شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران
انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی

تیم مدیریت

دکتر مجتبی بهاروند

دکتر مجتبی بهاروند

رئیس هیئت مدیره
baharvand@ymail.com
حسین  امینی

حسین امینی

مدیریت عامل
Bahartarabar.CEO@gmail.com
1136 699 915 98+
مریم شیرزاد

مریم شیرزاد

مدیریت فورواردر
BTK.forwarder@gmail.com
5261 908 901 98+